Ahşap Çiçeklik

DOĞAL AHŞAP ÇİÇEKLİK

Uzun ömrü ve doğal olması nedeni ile çok tercih edilen ahşap saksı, kullanılan mekana ve ortama şık ve sade bir hava katmaktadır. Günümüzde girdiğimiz hemen her mekanda görmeye başladığımız ahşap saksı çeşitleri her türlü bitki ve ağaçı barındırmak için uygundur. İç ve dış mekanlar’da bitki yetiştirmek amaçlı kullanıma uygun malzemeden üretilmektedir.
DEMART çiçeklik olarak, istenilen ebat, renk ve model de ahşap saksı yapmaktayız. Natural ve doğal kalmasını isteyen müşterilerimiz için boya uygulaması yerine şeffaf natural emprinye uygulaması yapılmaktadır. Boya kullanılmasını ve saksının renklendirilmesini isteyen müşterilerimiz için ise organik ahşap boyası kullanmaktayız. Bu yöntem ile ahşap saksı istenilen renge boyanarak, her türlü ortama uygun hale getirilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ahşap saksılarda kullanılan malzemeler Sibirya, Ukrayna ve ithal çam malzemeden oluşmaktadır. İstenmesi durumunda farklı ağaç türlerindende saksı yapılmaktadır.

Çürümeye kurtlanmaya böcek-haşereye karşı korumalı ve vakumlu emprinye uygulaması yapmaktayız. Ağacın ömrü uzun olsun diye teak yağı uygulaması yapılmaktadır. Bunun yanı sıra içersinde kauçuk – mebram izolasyon kaplaması uygulanmaktadır.
DEMART çiçeklik olarak bir çok farklı model de ve ölçüde ahşap saksı yapılmaktadır.
AHŞAP ÇİÇEKLİK çeşitlerini restoran, kafe, çocuk parkı, alışveriş merkezi, otopark ve iş yerleri gibi birçok alanlarda kullanabilirsiniz.