HAKKIMIZDA

DEMART YAPI GRUP, gelişen yapı sektöründe öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müteahhitlik hizmetlerinden , sektörel bazda özgün ürünlerin satış ve uygulamasına kadar bir çok alanda faaliyetlerini yürütmekte , inovatif ürünlerle pazarda yer almaktadır. Müteahhitlik hizmetleri, Kompozit ahşap satış ve uygulamarı, Mimari cam uygulamaları ve Led aydınlatma alanlarında, müşteri esaslı kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla pazara sunarken, uzun soluklu bir yapılanmanın gereklerini yerine getirmek arzusundadır. Profesyonel kadrosu teknolojik yenilikleri takip ederek farklılık yaratmakta ve ilkleri pazara sunarak, siz sayın misafirlerimizle uzun süreli çözüm ortaklığı misyonuyla çalışmaktadır.
 

Demart Yapı
Yurt içinde ve yurt dışında İnşaat taahhüt, dekorasyon, proje, gayrimenkul yatırım, alüminyum cephe ve doğrama sistemleri konularında hizmet vermektedir.
Demart Ahşap
Ahşap ve kompozit malzemelerden zemin deck, cephe kaplama, pergola, çit ve bahçe mobilyaları uygulamaları ile Türkiye’de ve yurtdışında hem kendi projelerinde hem de saygın inşaat firmalarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır.  
 
Demart Cam
Cam danışmanlığı, mimari camlar, akıllı camlar, dekoratif cam paneller ve anahtar teslimi cam işleme tesislerinin kurulum danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.
Demart Led
Enerjinin en çok tasarrufa ihtiyaç duyduğu alanlardan biri olan aydınlatmada Demart Led Aydınlatma,  modern endüstriyel aydınlatma sistemleri konusunda hizmet vermektedir.
 
Demart Cephe
Alüminyum giydirme sistemleri, planer cephe sistemleri, ışıklık, kış bahçeleri, cam balkonlar, açılır cam tavan, sabit cam tavan, rooling roof, cam kapılar, doğramalar, katlanır doğramalar, sürme doğramalar konularında hizmet vermektedir.


 demart grup Hakkımızda
 demart grup Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Demart Grup olarak vizyonumuz hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda 
değerlerimizden taviz vermeden satış hacmi, kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti açısından lider olmaktır. MİSYONUMUZ

Demart Grup olarak misyonumuz ahşap, cam, led aydınlatma, ve bahçe düzenlemeleri konularında yenilikçi ve
yaratıcı ürünler geliştirerek müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik ve değer yaratan hizmetler sunmaktır. 
 

DEĞERLERİMİZ

 
Dürüst, şeffaf ve etik olmak: 
Ticari ve Sosyal ilişkilerimizde dürüst, adil ve açık olmak, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak en önemli ilkemizdir.
 
Yaratıcı ve yenilikçi olmak: 
Ürün ve hizmetlerimizin farklılığının temelinde yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açımız vardır. Her mühendislik detayını sürekli sorgular, geri bildirim ve özeleştiriler ile yenilikçi mühendislik çözümleri üretir ve mükemmele ulaşmak için çaba gösteririz.
 
Müşteri odaklı olmak: 
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleriz.
 
Çevreye duyarlı olmak: 
 
Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara sorumluluklarımızı yerine getirmek için çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılar, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına alır, azaltır ve önleriz.
 
Çalışanların gelişimini destelemek:
 
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi için en önemli rekabet avantajımızın çalışanlarımızın kalitesi olduğunu biliyoruz. Bunun için en nitelikli ve uzman personeli istihdam eder, genç ve dinamik bir ekibin yetenek, güç ve yaratıcılığından faydalanır, gelişmelerine eğitimlerle imkan tanırız. İşbirliği, karşılıklı bağlılık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğu bilinciyle çalışırız.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ
  Teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörde her bakımdan öncü ve lider olmak,
 
 Yurtiçindeki ününü ve saygınlığını yurtdışına da taşıyarak uluslararası pazarlarda kaliteden taviz vermeden rekabet edebilme gücünü artırmak,
 
 Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapmak,
 
 Her kademedeki çalışanın hizmete ve yönetime katılımını sağlamak,
 
 Sürekli eğitimle gelişimlerini artırmak, ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili bir çalışma ortamı hazırlamak,
 
 Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitesini arttırmak,
 
 Ulaşılan tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak,
 
 Tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında ve eksiksiz yapmak kalite politikamızdır.