İnsan Kaynakları

Bir Şirketin değeri, insan sermayesi ile ölçülür. Bu doğrultuda Demart Grup tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.
İnsan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

İnsan Kaynakları sürecinde amacımız:

   Doğru işe doğru insan
   Performansa ve yetkinliklere bağlı ücret
   Başarıya bağlı değerlendirme
   Herkes için eşit fırsat

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmek ve global rekabet ortamında kalıcı üstünlüğümüz haline getirmektir. Bu doğrultuda amacımız, doğru adayları şirket havuzuna kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir. 
 
İşe Alım Süreci:
 
Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir. Bu aşamalar sonrasında pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.
 
Açık Pozisyonlar
Başvuru formumuzu doldurarak "Genel İş Başvurusu" gerçekleştirebilirsiniz. İnsan Kaynakları ekibimiz, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçecektir.
Başvurunuzu gerçekleştirmeden önce İşe Alım Sürecimiz ve Başvuru Takibi sayfalarımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Başvurunuz değerlendirilirken eğitim durumunuz ve sektörel deneyiminiz ile birlikte formda belirttiğiniz tercihler de dikkate alınmaktadır. İnsan Kaynakları Grubumuz sizlerin tercihleri doğrultusunda hareket ettiğinden, başvuru formundaki bütün tercih alanlarının dikkatli ve düşünülerek doldurulması sizin için faydalı olacaktır.

İş Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Başvuru Bilgileri
* Eklenebilir Cv niz PDF Formatında olmaladır